CUMDER DUYURUSU

 

DEĞERLİ KOMŞULARIMIZ,

BİLDİĞİNİZ ÜZERE 21.01.2018 PAZAR GÜNÜ KOMŞULARIMIZIN YOĞUN KATILIMIYLA SULTANGAZİ BELEDİYESİ TARAFINDAN AHMET YESEVİ KÜLTÜR MERKEZİNDE BİR TOPLANTI DÜZENLENDİ.

TOPLANTIDA SİTEMİZİN KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ İÇİN TOKİ NİN 2/3 ÇOĞUNLUĞUN VAR OLUP OLMADIĞININ TESBİTİ İÇİN TALEP ETTİĞİ 2 SAYFALIK YAZILAR DAĞITILDI.

BU YAZILAR İÇERİĞİ OKUNDUĞUNDA;

DERNEĞİMİZ CUMDER' İN 

BAŞINDAN BERİ OLMAZSA OLMAZ OLARAK BELİRTTİĞİ İSTEKLERİMİZİN  KABUL EDİLİP

BELEDİYE İLE TOKİ ARASINDA YAPILACAK GÖRÜŞMELERİN TEMEL HUSUSLARININ, CUM-DER TARAFINDAN BELEDİYENİN RESMİ KAYDINDAN DEVLET GÜVENCESİYLE İMZA ALTINA ALINMASI SAĞLANDI.

"EVLERİMİZİN YENİLENMESİNİ İSTİYORUZ " DEMEMİZİN İLK ADIMINI ATARKEN, SİTEMİZDE DÖNÜŞÜMÜ İSTEMEYEN SİYASİ GÜDÜMLE HAREKET EDİP MAHALLEYİ KARIŞTIRAN DİĞER DERNEK TEMSİLCİLERİ YENİDEN KAFA KARIŞTIRMA, HER ŞEYİ OLMUŞ BİTMİŞ GİBİ GÖSTERME TELAŞI İÇERİSİNDELER 

 

BU KİŞİLER

YENİ EVLERDE, KAPALI GÜVENLİKLİ BİR SİTEDE HİÇ BİR BEDEL ÖDEMEDEN DAİREMİZE KARŞILIK DAİREDE OTURMAMIZIN ÖNÜNE GEÇMEYE ÇALIŞMAKTADIR.

SİTEMİZDE SADECE KENDİLERİNİN AKILLI OLDUĞUNU DÜŞÜNENLER BASKILAR KURARAK KOMŞULARIMIZIN ÖZGÜR İRADELERİ İLE KARAR VERMELERİNİN ÖNÜNE GEÇMEYE ÇALIŞMAKTADIRLAR.

HENÜZ DAHA YOLUN BAŞINDAYKEN, İMZALADIĞIMIZ BELGE MUVAFFAKATNAME VE SÖZLEŞME HÜKMÜ TAŞIMIYORKEN "BU NEYİN TELAŞIDIR" ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİLDİR.

6 YILDIR VERİLEN MÜCADELEDE YENİ BİR UMUT, YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAKALAMIŞKEN

NEREDEN YETKİ VE İCAZET ALDIKLARINI BİLMEDİĞİMİZ BİRİLERİ;

YENİDEN UMUTLARI TÜKETMEYE, ESKİ VE ÇÜRÜK EVLERİMİZİ SARAYMIŞ GİBİ GÖSTERMEYE ÇALIŞIYOR.

BU GAYRETRİNİN ALTINDA YATAN SEBEB KENDİLERİNİ MÜTEAHİT YAPMA ÇABALARI OLABİLİR Mİ 

EVLERİMİZ HİÇ KİMSENİN SİYASİ OYUNCAĞI VEYA RANT BAHÇESİ DEĞİLDİR.

ÇİÇEK BÖCEK DİYENLER!

HASTA, YAŞLI VE ENGELLİ KOMŞULARIMIZI DÜŞÜNMEYELER ÇOK İNSALCILSANIZ DAHA GÜVENİLİR, DAHA YAŞANILIR BİR YER OLMASINA NEDEN DURMADAN ENGEL OLUYORSUNUZ.

DEĞERLİ KOMŞULARIMIZ,

BU KARALAMA KAMPANYALARINA İTİBAR ETMEDEN BİR AN EVVEL ÇOĞUNLUK OLUŞTURMA BELGELERİNE İMZA ATMAMIZ VE İŞİMİZE BAKMAMIZ GEREKMEKTEDİR.

DEPREM GERÇEĞİNİ DÜŞÜNEREK BİLGİSİ OLMAYAN KOMŞULARIMIZI DA BİLGİLENDİREREK 12.02.2018 TARİHİNE KADAR İMZALARIMIZI TAMAMLAYALIM. SAYGILARIMIZLA,

CUMDER